HAKKIMIZDA
 
 
 

Koyuncu takım tezgâhları; cnc ve üniversal takım tezgahları, yeni ve ikinci el makina alım ve satımı, metal ve saç işleme makineleri ithalatı satışı konusunda kalite ve güven odaklı hizmet veriyoruz.
Firma genel müdürü Himmet Koyuncu, sanayicilerin takım tezgahları teminindeki  sıkıntılarını görerek 2006 yılı ortasında koyuncu takım tezgahları sanayi ve ticareti RAHMETLİ HASAN KOYUNCU ile kurmustur. Koyuncu “ firmamız profesyonel kadrosu ve teknik ekibiyle, cnc ve üniversal takım tezgâhları, yeni ve ikinci el makine alım ve satımı, metal ve saç işleme makineleri ithalat konusunda hizmet vermek üzere sektördeki yerini almıştır

 

Türkiye genelinde pek çok bayiliklerinin bulunmaktadır  Aksüt Eksantrik Pres Makineleri (Kahramanmaraş ), Özen Vidalı ve Pistonlu Hava Kompresörleri( Konya ),  Akyapak Silindir-Boru Bükme Makineleri (bursa) ,Sevindik Matkap ( Adana ) , Durma Şerit Testere, Durma Profil Bükme Makineleri, Durma Boru Bükme Makineleri, Durma Silindir Bükme Makineleri, Durma Daire Kesme Makineleri, Durma Kordon Makineleri ( Bursa ) , Durma Abkant Pres Giyotin Kesme Makineleri ( Bursa ) , Özkal Makina ( İstanbul ) , Hürsan Hidrolik Presleri (Konya) , Cematek Abkant Pres Makinaları ( Ankara ) , bayiliklerinin yanı Sıra Konya, Antalya, Eskişehir, Karaman, Aksaray, Nevşehir, Niğde, Kayseri, Kırşehir, Yozgat, Hatay, Mersin ve Gaziantep bölgeleri bayiliklerimizde bulunmaktadır.

 Yeni bir firma olmamıza rağmen 2009 yılı hedeflerimizi aşıp 2010 yılı ocak ayı başında taşındığımız 500 mt kapalı alanı olan showroomunda tezgah vitrini çeşitliliği açısından siz değerli müşterilerine daha iyi hizmet vermekteydik 2015 ocak ayı itibari ile 1000 mt olan sowroommumuzda hizmet vermeye devem edecek olmanın mutluluğunu yaşamaktadırlar. Koyuncu Makina olarak buradaki en büyük etkenin müşterilere kaliteli ve güvenli hizmet sunmalarının yanı sıra, satış sonrası teknik hizmetlerle bu sürecin desteklenmesi olduğunun bilincindeyiz. İleriye dönük hedeflerimiz başında sanayicilerin teknik sıkıntılarını çözerek ar-ge çalışmalarıyla da gelişen dünya teknolojisini yakından takip etmek ve bunları müşterilerimizle paylaşmaktır. “ Hizmet anlayışımız ve prensiplerimizden ödün vermeden değerli sanayicilerimizin yanında olmayı ilke edindik. Kalite anlayışı doğrultusunda birinci önceliğimiz müşterilerimizin beklenti ve memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır. Müşterilerimizin, tedarikçilerimizin bize duydukları güveni sürekli geliştirerek, dürüst, kaliteli ve ekonomik hizmeti, teknolojik yenilikleri, bilimsel ve yönetsel gelişmeleri sürekli takip ederek müşterilerimizin hizmetine sunmaktır. Müşteri taleplerini taahüt edildiği şekilde zamanında teslim ettiğimiz kaliteli ürünlerimiz, hızlı ve güvenilir hizmetlerimiz ile mutlak müşteri memnuniyetini sağlamak istiyoruz .

BİZİM BU GUNLERİMİZE GELMEMİZDE BUYUK EMEĞİ GEÇEN

SAYIN : HASAN KOYUNCU 'YA TEŞEKKÜRÜ BİR BORÇ BİLİYOR VE RAHMETLE ANIYORUZ.


     
 
 
     
   
   
     
 
Mail adresimize kaydolarak size
günlük gelişmeleri yayınlayabiliriz.
 
 
 
     
     
 

Koyuncu takım tezgâhları; cnc ve üniversal takım tezgahları, yeni ve ikinci el makina alım ve satımı, metal ve saç işleme makineleri ithalatı satışı konusun ...

 
   
 
 
 
Koyuncu Makina 2013 © Tüm Hakları Gizlidir.
Designed by