HAKKIMIZDA
 
 
 

 

Koyuncu Takım Tezgahları’na  Hoş geldiniz

 

Koyuncu Takım Tezgahları İkinci el Makine alım ve satımı içeren bir kuruluştur.

Firma Genel Müdürümüz “Himmet Koyuncu” Sanayicilerin takım tezgahındaki sıkıntıları görerek 2006 yılı ortalarında Koyuncu Takım Tezgahları sanayi ve ticareti “Rahmetli HASAN KOYUNCU” ile kurmuştur.

Firmamız Profesyonel kadrosu ve teknik ekibiyle Cnc, Üniversal takım tezgahları, metal ve sac işleme makinaları alımı ve satımı, ikinci el ve yeni ürünler olarak ithalat konusunda hizmet vermek üzere sektördeki yerini tamamen almıştır.

 Yeni bir firma olmamıza rağmen 2009 yılı hedeflerimizi aşıp 2010 yılı ocak ayı başında taşındığımız 500 mt kapalı alanı olan showroomun da tezgah vitrini çeşitliliği açısından

Siz değerli müşterilerine daha iyi hizmet vermekteydik 2015 ocak ayı itibari ile 1000 mt olan sowroommumuz da hizmet vermeye devam edecek olmanın mutluluğunu yaşamaktadırlar.

Koyuncu Makina olarak buradaki en büyük etkenin müşterileri kaliteli ve güvenli hizmet sunmalarının yanı sıra, satış sonrası teknik hizmetlerle bu sürecin desteklenmesi olduğunun bilincindeyiz.

İleriye dönük hedeflerimiz başında sanayicilerin teknik sıkıntılarını çözerek ar-ge çalışmalarıyla da gelişen dünya teknolojisini yakından takip etmek ve bunları müşterilerimizle paylaşmaktır. “ Hizmet anlayışımız ve prensiplerimizden ödün vermeden değerli sanayicilerimizin yanında olmayı ilke edindik.

Kalite anlayışı doğrultusunda birinci önceliğimiz müşterilerimizin beklenti ve memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır.

Müşterilerimizin, tedarikçilerimizin bize duydukları güveni sürekli geliştirerek, dürüst, kaliteli ve ekonomik hizmeti, teknolojik yenilikleri, bilimsel ve yönetsel gelişmeleri sürekli takip ederek müşterilerimizin hizmetine sunmaktır.

Müşteri taleplerini taahüt edildiği şekilde zamanında teslim ettiğimiz kaliteli ürünlerimiz, hızlı ve güvenilir hizmetlerimiz ile mutlak müşteri memnuniyetini sağlamak istiyoruz ve başarıyoruz.

BİZİM BU GUNLERİMİZE GELMEMİZDE BUYUK EMEĞİ GEÇEN

SAYIN : HASAN KOYUNCU 'YA TEŞEKKÜRÜ BİR BORÇ BİLİYOR VE RAHMETLE ANIYORUZ.

Türkiye Genelinde ise bir çok bayilikleri bulunmaktadır.

Aksüt Eksantrik Pres makineleri.

Özen Vidalı ve Pistonlu Hava Kompresörleri

Akyapak Silindir-Boru Bükme Makineleri

Sevindik Matkap

Durma Şerit Testere, Durma Profil Bükme Makineleri, Durma Boru Bükme Makineleri, Durma Silindir Bükme Makineleri, Durma Daire Kesme Makineleri, Durma Kordon Makineleri

Özkal Makine

Hürsan Hidrolik Presleri

Atiker

Şahinler

Cematek Abkant Pres Makinaları yanı Sıra

 

Konya, Antalya, Eskişehir, Karaman, Aksaray, Nevşehir, Niğde, Kayseri, Kırşehir, Yozgat, Hatay, Mersin ve Gaziantep bölgeleri bayiliklerimizde bulunmaktadır.

Youtube    https://www.youtube.com/channel/UCpcyKIP6LlB_kEadHjBU3Kw

Facebook  https://www.facebook.com/koyuncumakina/

İnstagram https://www.instagram.com/koyuncutakimtezgahlari/

Twitter      https://twitter.com/koyuncumakina

Pinterest  https://tr.pinterest.com/koyuncumakina/

 Bizleri Sosyal Medya Üzerinden de takip edebilirsiniz.


     
 
 
     
   
   
     
 
Mail adresimize kaydolarak size
günlük gelişmeleri yayınlayabiliriz.
 
 
 
     
     
 

 

 

   
 
 
 
Koyuncu Makina 2013 © Tüm Hakları Gizlidir.
Designed by